ATSpecial header image

Affärsområden



Jonas Furubacka
Jonas Furubacka

Business Unit Manager

Heavy & Oversized transports

+358 (0)20 7475 511

+358 (0)40 7153 630

jonas.furubacka@atspecialtransport.com

Juha-Matti Parkkinen
Juha-Matti Parkkinen

Business Unit Manager

Project Logistics

+358 (0)20 7475 506

+358 (0)40 7121 926

juha-matti.parkkinen@atspecialtransport.com

Tom Slotte
Tom Slotte

Business Unit Manager

Wind Power Logistics

+358 (0)20 7475 516

+358 (0) 44 4494 243

tom.slotte@atspecialtransport.com

Teemu Hietala
Teemu Hietala

Business Unit Manager

Installation & Assembly

+358 400 997 610

teemu.hietala@atinstall.fi

Operations



Emil Ahola
Emil Ahola

Project Manager

+358 (0)20 7475 513

+358 (0)44 4494 248

emil.ahola@atspecialtransport.com

Bernt Snellman
Bernt Snellman

Senior Planner

+358 (0) 20 7475 520

+358 (0)40 8308 890

bernt.snellman@atspecialtransport.com

Kim Sundqvist
Kim Sundqvist

Transportplanerare Inrikes

+358 (0)20 7475 515

+358 (0)40 1881 990

kim.sundqvist@atspecialtransport.com

Peter Nylund
Peter Nylund

Fordonsansvarig

+358 (0)20 7475 517

+358 (0)44 4494 263

peter.nylund@atspecialtransport.com

Ernesto Remmel
Ernesto Remmel

Sales, Project Manager

+358 (0)20 7475 505

+358 (0)40 3622 201

ernesto.remmel@atspecialtransport.com

Viktor Ahola
Viktor Ahola

QHSE

+358 (0)20 7475 111

+358 (0)40 9224 302

viktor.ahola@atspecialtransport.com

Ledning



Jonas Ahola
Jonas Ahola

Verkställande direktör

+358 (0)20 7475 510

+358 (0)44 4494 114

jonas.ahola@atspecialtransport.com

KONTAKT

Oy AT Special Transport Ab
Indolavägen 33, P.O. Box 550
67701 Karleby, Finland

Oy AT Special Transport Ab
Bulevarden 21,
00180 Helsingfors, Finland

Oy AT Special Transport Ab
Virastotie 2,
40950 Muurame, Finland

Oy AT Special Transport Ab
Kaarlentie 4,
65170 Vasa, Finland

Tel. +358 (0)20 747 5500
Fax: +358 (0)20 747 5555
info@atspecialtransport.com

Kontaktformulär

Det går inte att skicka meddelande just nu!
Vänligen försök igen senare


Tack för ditt mail!

Vi behandlar det så fort vi någonsin kan.