ATSpecial header image

Liiketoiminnat



Jonas Furubacka
Jonas Furubacka

Business Unit Manager

Heavy & Oversized transports

+358 (0)20 7475 511

+358 (0)40 7153 630

jonas.furubacka@atspecialtransport.com

Juha-Matti Parkkinen
Juha-Matti Parkkinen

Business Unit Manager

Project Logistics

+358 (0)20 7475 506

+358 (0)40 7121 926

juha-matti.parkkinen@atspecialtransport.com

Tom Slotte
Tom Slotte

Business Unit Manager

Wind Power Logistics

+358 (0)20 7475 516

+358 (0) 44 4494 243

tom.slotte@atspecialtransport.com

Teemu Hietala
Teemu Hietala

Business Unit Manager

AT Install

+358 400 997 610

teemu.hietala@atinstall.fi

Operations



Emil Ahola
Emil Ahola

Project Manager

+358 (0)20 7475 513

+358 (0)44 4494 248

emil.ahola@atspecialtransport.com

Bernt Snellman
Bernt Snellman

Senior Planner

+358 (0) 20 7475 520

+358 (0)40 8308 890

bernt.snellman@atspecialtransport.com

Kim Sundqvist
Kim Sundqvist

Kuljetussuunnittelu Kotimaa

+358 (0)20 7475 515

+358 (0)40 1881 990

kim.sundqvist@atspecialtransport.com

Peter Nylund
Peter Nylund

Kalustovastaava

+358 (0)20 7475 517

+358 (0)44 4494 263

peter.nylund@atspecialtransport.com

Ernesto Remmel
Ernesto Remmel

Sales, Project Manager

+358 (0)20 7475 505

+358 (0)40 3622 201

ernesto.remmel@atspecialtransport.com

Viktor Ahola
Viktor Ahola

QHSE

+358 (0)20 7475 111

+358 (0)40 9224 302

viktor.ahola@atspecialtransport.com

Johto



Jonas Ahola
Jonas Ahola

Toimitusjohtaja

+358 (0)20 7475 510

+358 (0)44 4494 114

jonas.ahola@atspecialtransport.com

Yhteystiedot

Oy AT Special Transport Ab
Indolantie 33, P.O. Box 550
67701 Kokkola

Oy AT Special Transport Ab
Bulevardi 21,
01800 Helsinki

Oy AT Special Transport Ab
Virastotie 2,
40950 Muurame

Oy AT Special Transport Ab
Kaarlentie 4,
65170 Vaasa

Tel. 020 747 5500
Fax: 020 747 5555
info@atspecialtransport.com

Yhteydenottolomake

Viestiä ei voi lähettää tällä hetkellä!
Yritä uudelleen myöhemmin


Kiitos viestistä!

Otamme yhteyttä piakkoin.